מוצרים לטיפול באקנה: בואי לגלות את סודות מוצרי טיפוח!

מה המוצרים הטובים ביותר לטיפול באקנה ואיפה קונים אותם?

פצעונים, חצ'קונים או אקנה? אחת מבעיות העור הקשות של המערב היא ההופעה של דלקת האקנה על הפנים. כ60% מהאוכלוסייה יסבלו ממנה במשך חייהם ולפעמים גם מעבר לגיל ההתבגרות. ישנם כאין ספור משחות, סבונים, קרמים וסרומים שמבטיחים לנו פנים חלקות תוך זמן קצר אבל האם הם באמת יכולים לעשות שינוי?

אקנה זו דלקת?!

דלקת האקנה נוצרת כשבלוטת החלב מפרישה עודף שומן והוא "נתקע" מתחת לתאי עור שלא התחדשו בקצב מספיק מהיר. אז נוצרת לנו סתימה של הנקבוביות.

למרות החסימה ממשיכה הבלוטה להפריש שומן אל תוך הנקבובית החסומה. כך נוצרים בשלב ראשון "קומודנים" (ראשים שחורים), ולאחר מכן מתפתח לנו חיידק האקנה והחצ'קון זוהי הדלקת.

חיידק האקנה מאד מדבק וללא טיפול מותאם והקפדה על היגיינה, יכול להתפשט לעוד חלקים בעור מלבד פצעים בפנים.

בלוטת החלב מפרישה עודף שומן

מוצרי מדף ללא כח

למרות כל מה שרשום עליהם, מוצרים ברשתות הפארם לא יכולים להחזיר את בלוטות החלב לתפקוד בריא. האמת היא, שהם אפילו לא יכולים לעזור לך להיפטר מהחצ'וקנים על הפנים כיוון שהם מוצרי מדף.

מוצרי מדף שנמכרים ללא פיקוח לא יכולים להכיל "חומרים פעילים קוסמטיים", שהם אלו שיכולים להביא את השינוי המיוחל. ייתכן שהם יוכלו לעזור לך להעלים פצעון מהר יותר אך בסופו של דבר העור שלך יתרגל והחומר לא יעבוד יותר.

מוצרים לטיפול באקנה

"תכשיר מותאם לאקנה" זה מוצר שמכיל חומרים פעילים והוא מתאים לעור ולסוג האקנה שלך. איך מתאימים מוצרים לסוג אקנה? ניגשים לקוסמטיקאית מומחית לאקנה או לרופא עור ומבקשים אבחון כדי שתוכלי להתאים בעזרתם מוצרים עם חומרים פעילים.

מוצרים אלו מכילים חומרים שיכולים לעשות שינוי בעור: לאזן את ההפרשות את בלוטות החלב, למנוע דלקת, להוביל להחלמה של נקבוביות וסימנים אדומים ועוד. המטרה היא שכל סרום, קרם או סבון שבו תשתמשו יהיו בעלי יכולת לטפל באקנה.

מוצרים עם חומרים פעילים

טיפול באקנה מתחלק ל2 קטגוריות: טיפול בשורש הבעיה או טיפול בפצעים עצמם. במידה ואתם רוצים לטפל בחצ'קון קטן ומעצבן שצמח לו על הלחי לפני אירוע מלחיץ אז יש כנראה צורך בכמה תכשירים חזקים שיעבירו לכם את הדלקת.

אך במידה ואתם רוצים לטפל בשורש הבעיה כדי לאזן את העור ולרפא את הפנים, קרם אקנה כבר לא יספיק. מומלץ לגשת למומחה לטיפול באקנה ולבקש תוכנית טיפול מותאמת שתכלול מוצרים עם חומרים פעילים יחד עם טיפולים.

שגרת טיפוח בריאה

לאחר שהתאמתם מוצרים בעלי חומרים פעילים, זה הזמן להרכיב שגרת טיפוח מנצחת. הרי אי אפשר להעלים את הפצעים מבלי להתייחס לעור שלנו בצורה נכונה ביום יום. תתחילו במסכת לחות לפנים, שטפו את הפנים עם סבון מחטא המכיל שמן עץ התה. המשיכו במריחה של סרום עם חומצות טיפוליות, וסיימו בקרם ללא קומודנים. סתם הצעה.  

רוצה לדעת איזה מהמוצרים שלנו יתאימו לטיפול בעור הפנים שלך? 

מעוניינת להגיע לפגישת ייעוץ כדי שנבחן איזה טיפול לאקנה יתאים לך?

צרי איתנו קשר כבר עכשיו:

לייבש במגבת חד פעמית כדי לא להעביר את החיידקים

בואי לטיפול הדגמה וגלי שיטת טיפול שבאמת עובדת!

מלאי טופס קצרצר:

הבהרה: אין להסתמך על מידע המופיע באתר לשם החלטה על טיפול רפואי כלשהו והעושה כן עושה זאת על אחריותו המלאה והבלעדית.

לשתף זה כיף:

WhatsApp
Facebook
TELEGRAM
Email

אולי יעניין אותך גם...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X
Scroll to Top