מי אנחנו

תמונה של אילה מבציעה שמאלה

ככה הכל התחיל

כולנו מכירים את בעיית האקנה, למעלה מ-85% מבני הנוער סובלים מפצעונים וחצ'קונים ברמה מסויימת וכ-25% מהנשים בגיל הפריון יסבלו מאקנה ברמה מסוימת.

לאחר אינסוף טיפולים, הבטחות ואכזבות מטיפולי אקנה שונים שפשוט לא השיגו את התוצאה שקיוויתי לה, החלטתי למצוא פתרון לבעיה בעצמי.

בשנת 2014 הקמתי את מרכז אילה ברלין – המרכז הגדול ביותר בישראל לאקנה ועור פנים חלק – אחרי שהבנתי שלאף אחד ולאף צורת טיפול אין תוצאות יותר טובות מהשיטה שלי.

אבל הדרך לשם לא הייתה פשוטה.

איך צמחתי מתוך הכאב?

אני רוצה לחזור קצת אחורה – בגיל ההתבגרות, בזמן שרוב בני הנוער סובלים מאקנה – דווקא אז לא הייתי שותפה לבעיה שמלווה כמעט את כולם בגיל הזה.

רוב הילדים סביבי סבלו מחצ'קונים, ואפילו האחים הגדולים שלי. אבל באותה נקודה הפנים שלי היו חלקות! למרות זאת, מאוד דאגתי מהאפשרות שהפצעים יופיעו גם אצלי.

דווקא בגיל 18, קצת לפני השירות הלאומי, התחלתי לסבול מאקנה ופצעים, ולצערי הרב – לסבול בענק. תוך זמן קצר הפנים שלי התמלאו בפצעים, המייקאפ הפך לחבר הכי טוב שלי והביטחון העצמי שלי מאוד נפגע.

חיפשתי פתרונות וניסיתי כמעט כל שיטה אפשרית: קוסמטיקאיות, תכשירים, רופאים ותרופות – ואפס תוצאות. מאותה נקודה החלטתי שאני חייבת להגיע לפתרון בעצמי ומציאת הפתרון לאקנה הפכה למשימת חיי.

כך נולד הרעיון שבהמשך יהפוך למרכז אילה ברלין.

ואז הקמתי את מרכז אילה ברלין

השמועה על התוצאות המטורפות של שיטת אילה ברלין לטיפול באקנה ופצעים התפשטה במהירות, וכמות המטופלים והמטופלות שלי עלתה ועלתה תוך זמן קצר, עד שהבנתי שהמקום חייב להתרחב במהירות 🙂

מה שהתחיל בתור קליניקה ביתית ב-2014, התגלגל מהר מאוד למרכז גדול ונאה (כך טוענים) שמשרת אלפי מטופלות ומטופלים בשנה!

הדבר שהכי היה לי חשוב כשהעסק גדל הוא לשמור על היחס האישי שכל אחד ואחת מהמטופלים שלי מקבלים.

מהסיבה הזאת דאגתי להכשיר אישית את כל הצוות שלי. עד היום, כל מטפלת חדשה שמצטרפת לצוות מקבלת את אותה הדרכה ועומדת באותן שיטות מוקפדות, שממשיכות להתעדכן כל הזמן.

מלבד הצוות המדהים שלי, יש עוד מרכיב חשוב מאוד והוא המכשור הטכנולוגי והציוד שבו משתמשים במרכז. אני יכולה לספר בגאווה שאין בעולם מכשור טוב יותר לטיפול באקנה, צלקות וסימנים אדומים ואני תמיד דואגת להתחדש עם כל הפיתוחים האחרונים בתחום.

המטופלות הן המנוע שלי

בתור מישהי שניסתה שנים למצוא פתרון ללא הצלחה, אני מבינה עד כמה הבעיה הזאת משמעותית בחיים ואני לגמרי יודעת איזה סבל זה.

בתקופה שסבלתי במיוחד מאקנה, לא הייתי מסוגלת אפילו לצאת להוריד את הזבל בלי למרוח עלי שכבה של מייקאפ!

דווקא בגלל שאני מכירה את הנושא הזה כל כך מקרוב, אין דבר שיותר חשוב לי מההצלחה של המטופלות והמטופלים שלי ואני עושה הכל כדי לא לעשות את אותן טעויות שעשו איתי.

אין דבר שיותר חשוב לי מהמטופלות שלי!

בתור מטופלת במרכז שלי, תקבלי ליווי צמוד, הסברים ברורים על כל התהליך, מענה בווטסאפ על כל שאלה שתהיה לך והכי חשוב – אנחנו נעשה את המקסימום האפשרי כדי שתגיעי לתוצאות שתמיד חלמת עליהם.

אני מתרגשת לצאת למסע הזה יחד איתך ואני מתחייבת, יחד עם כל צוות המרכז ללוות אותך יד ביד לכל אורך הדרך!

X
Scroll to Top