הכירי את השיטה שעזרה למעל מ-7,000 נשים להיפטר מאקנה, פצעים וצלקות

שיטת אילה ברלין תביא אותך
לעור הפנים שתמיד חלמת עליו

רוצה לבדוק אם את מתאימה לשיטה?

השאירי פרטים ונחזור בהקדם לשמוע עוד על המקרה הספציפי שלך

היי, אני אילה ברלין, המייסדת של המרכז לאקנה ועור פנים חלק הגדול בישראל

אלפי נשים כבר מכירות אותי בזכות השיטה הייחודית שפיתחתי "איך להיפטר מאקנה וסימנים אדומים בקלות". אבל כמובן שההתחלה היתה הרבה יותר קשה ממה שאפשר לדמיין… עברתי ב-ד-י-ו-ק את מה שאת עוברת עכשיו.

גם אני סבלתי מאקנה במשך שנים רבות, וניסיתי עשרות טיפולים ומוצרים כדי לטפל באקנה שהיה לי, אבל ממש כלום… שום דבר לא עזר. הייתי בטוחה שכלום כבר לא יעזור לי, במשך שנים התביישתי בפנים שלי, ואפשר להגיד שהביטחון שלי שאף לאפס.

לא הייתי מוכנה להיכנע לעובדה שהפצעים המעצבנים האלה הולכים להסתובב איתי לנצח, זה היה עד כדי כך גרוע שבשלב מסוים ממש התביישתי לצאת מהבית.

אז קודם כל אני מקווה שאת לא בשלב הזה עדיין, ושלעולם לא תגיעי אליו.

ולמזלי לסיפור שלי יש סוף טוב – אחרי יותר מ-4 שנים של עבודה עם הצוות המיומן שלי פיתחתי את השיטה המתקדמת בישראל לטיפול באקנה – והיום הפנים שלי פשוט חלקות!

מאז עזרתי לאלפי נשים להיפטר מאקנה, פצעים, סימנים אדומים, ואפילו צלקות פוסט אקנה שאף אחד לא חשב שיש להן מרפא.

אם גם את רוצה פנים חלקות יותר אני מזמינה אותך לעשות את הצעד הראשון לאושר כבר עכשיו ולהשאיר פרטים. אני והצוות שלי נחזור אליך בהקדם לבדוק אם השיטה שלי יכולה להתאים אישית עבודרך.

אוהבת, אילה ברלין.

רוצה לבדוק אם את מתאימה לשיטה?

השאירי פרטים ונחזור בהקדם לשמוע עוד על המקרה הספציפי שלך

בזכות השיטה הייחודית שפיתחתי

עזרתי כבר ללמעלה מ-7,000 נשים להיפטר מהפצעים ומהסימנים האדומים

את לא צריכה להאמין לי... פשוט תקשיבי לסיפורים המטורפים האלה בעצמך!

רוצה לבדוק אם את מתאימה לשיטה?

השאירי פרטים ונחזור בהקדם לשמוע עוד על המקרה הספציפי שלך

שאלות ותשובות

לפני תחילת הטיפולים, נזמין אותך לפגישת יעוץ עם מומחית עור שתבדוק אותך ותמליץ לך על טיפול. השיטה יעילה בכ-90% מהמקרים ונלווה אותך לאורך כל התהליך. במרכז עברו מעל 7,000 מטופלות מרוצות שישמחו להעיד על יעילות השיטה

השיטה יעילה עבור אקנה הורמונלי, קל וקשה מכל הסוגים ופותחה מתוך הנסיון האישי של אילה שסבלה בעצמה מאקנה הורמונלי במשך שנים.

כן, המרכז מתמחה בטיפול בצלקות אקנה (שנקראות גם פוסט אקנה) בטכנולוגית פרקשנל, שנחשבת למתקדמת ביותר בתחום.

שיטת אילה ברלין היא פרי מחקר ופיתוח של שנים, ובלעדית למרכז. בשילוב עם המכשור המקצועי המתקדם ביותר בעולם ומעקב מקצועי צמוד לאורך כל התהליך, איכות הטיפול והתוצאות הן ברמה הגבוהה ביותר.

משך זמן הטיפול משתנה בין מטופלת למטופלת, תלוי בחומרת המצב, מורכבות הטיפול וסוג הטיפול. בשיחת יעוץ נוכל להעריך עבורך את משך הטיפול ולבנות עבורך תוכנית.

X
Scroll to Top